PLÁNUJEM SPOLOČENSKÚ UDALOSŤ

Každá spoločenská udalosť je jedinečná. Každý z Vás si svoju svadbu alebo oslavu predstavuje inak. Ku každému z Vás pristupujeme osobitne a zodpovedne. Porozprávajme sa o tom, čo plánujete.

Firemné eventy Catering pre firmy a organizácie

Organizátori spoločenských udalostí, eventoví manažéri, či obchodní asistenti dobre vedia, že výber cateringovej agentúry je rozhodnutím, na ktorom môže akcia "vystreliť", alebo "pohorieť". Čo sa nepodarí za rokovacím stolom, zachrániť môže dobré jedlo a príjemná atmosféra počas prestávky na občerstvenie, ale aj naopak, negatívny dojem zo strohého bufetu bez fantázie nikomu určite neprospeje. Príprava a zabezpečenie akejkoľvek firemnej či spoločenskej udalosti je sama o sebe časovo a organizačne náročná, catering je v princípe len "doplnok", i keď veľmi dôležitý. Je vhodné sústrediť sa na vlastné ciele a otázky stravovania nechať na kompetentný personál cateringovej agentúry.

Zázemie a skúsenosti

Catering Party Servis zastrešuje cateringové služby s celoslovenskou pôsobnosťou už viac ako 13 rokov. Medzi firmami, ktoré tvoria klientske portfólio, sa objavujú zvučné mená ako Forbes, Slovenská Sporiteľňa či Zeppelin Slovensko, pri organizácii eventov s vysokou návštevnosťou vložili dôveru do našich rúk napríklad Ministry of Fun Banská Bystrica či Godzone SK. Úroveň poskytovaných služieb, spoľahlivosť a flexibilitu oceňujú aj klienti z verejného sektora, napríklad Univerzita Mateja Bela, Banská Bystrica, za súkromný sektor možno spomenúť napríklad Bounce park Banská Bystrica.

Ak plánujete firemnú akciu či organizujete kultúrne podujatie, rozhodne nechajte veci so  stravovaním a pohostením spojené na cateringovú agentúru. Sme presvedčení, že aj Vaša spoločnosť môže byť zaradená medzi našich spokojných klientov. Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

 

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU

KREATÍVNE MENU

Zohľadnenie témy podujatia v cateringu

Bufetové stoly, Candy bary, Pitný režim

KAPACITY A ZDROJE

Prispôsobenie ponuky pre malý okruh či udalosti s vysokou účasťou

Inventár, Personálne zdroje, Obsluha, Menu

CATERING KDEKOĽVEK

Zastrešenie stravovania vo všetkých podmienkach

Súkromné objekty, Verejné priestranstvá

Výzdoba a organizácia

Komplexné služby pre stolovanie v exteriéri

Stany, Stoly, Výzdoba, Osvetlenie

Všeobecne o podujatiach

Každá ponuka cateringových služieb je prispôsobená nielen počtu osôb a miestu konania, zohľadňuje význam udalosti, charakter hostí (pohostenie významných obchodných partnerov či priateľské uctenie a poďakovanie zamestnancom a kolegom), a samozrejme, spoločenský typ udalosti. Pre organizácie a firmy zabezpečujeme predovšetkým:

 

Recepcie a rauty

Rôzne spoločenské a obchodné udalosti vytvárajú príležitosti, kedy je vhodné zabezpečiť k podujatiu recepciu spojenú s občerstvením. Priebeh recepcie je uvoľnený, hostia prichádzajú a odchádzajú podľa svojich preferencií. Konajú sa v akúkoľvek hodinu, spravidla so  zabezpečením studeného bufetu. Ak sa recepcia koná vo večerných hodinách, pravdepodobne bude spojená s rautom. Pri rautoch je zvykom vítať hostí welcome drinkom a pohostenie oživí aj teplý bufet. Ak organizujete koncert, vzdelávacie a promo podujatia pre obchodných partnerov či zamestnancov, slávnostné otvorenie prevádzky či iné dôležité obchodné udalosti, radi Vás ako organizátorov odbremeníme od všetkých starostí týkajícich sa výzdoby sál a stolov, zabezpečíme obsluhu Vašich hostí a postaráme sa o chutné a skvelo vyzerajúce jedlo.

Garden Party

Organizovanie firemných udalostí v exteriéri má svoj osobitný význam. Vo všeobecnosti platí, že príjemné slnečné počasie, čerstvý vzduch, zeleň a dobré jedlo pozitívne vplýva na všetkých zúčastnených, obchodní partneri či zamestnanci určite ocenia túto zmenu prostredia. Typickými príležitosťami pre "záhradné pohostenie" je organizovanie kultúrnych a športových podujatí, teambuildingy firiem, alebo oslava významných firemných mylníkov, napríklad výročnice, uspešné hospodoráske obdobie, uzavretie extra významného kontaktu. Pre firemnú garden party zabezpečíme všetko potrebné od špáratla, cez stoličku až po párty stan. Ak hľadáte pekné a podnetné prostredie pre Vašu záhradnu párty, určite navštívte  Dom v stráni.

Individuálny catering

Nie je výnimkou, že súčasťou firemnej kultúry je zabezpečenie priaznivých podmienok pre prijímanie vážnych rozhodnutí. Náročné rokovania, firemné porady, školenia či obchodné návštevy si často vyžadujú zabezpečenie individuálneho občerstvenia, či už v podobe coffee breaku, obednej prestávky či neskorej večere. Aj pre takúto príležitosť máme v menu množstvo jedál, z ktorých vyskladáme taký bufetový stôl, aký je pre danú príležitosť najviac vhodný.

Doména catering.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Viac informácií nájdete v Politike cookies. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe cateringparty.sk tiež beriete na vedomie Spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.