PLÁNUJEM SPOLOČENSKÚ UDALOSŤ

Každá spoločenská udalosť je jedinečná. Každý z Vás si svoju svadbu alebo oslavu predstavuje inak. Ku každému z Vás pristupujeme osobitne a zodpovedne. Porozprávajme sa o tom, čo plánujete.

Kontakt a užitočné informácie Sme od Vás iba na klik!

Uvedomujeme si, že každá udalosť má svoje špecifiká. Každý klient a jeho potreby je pre nás jedinečný. Každý si svoju svadbu alebo oslavu predstavuje inak. Ku každému z Vás pristupujeme osobitne a zodpovedne. Dostatok skúseností a empatia nám pomáhajú pretaviť Vaše predstavy do dokonalého zážitku.

Na našej stránke nenájdete žiadny jednotný cenník, pretože Vaše požiadavky sú iné, ako požiadavky iných klientov.

V prípade, že máte príležitosť, ktorú by ste chceli osláviť a zaujali Vás naše služby, neváhajte nás kontaktovať a vyžiadajte si našu ponuku jedál. Na základe Vášho výberu jedla a služieb, Vám bude vystavená cenová ponuka priamo pre Vás!

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Kontaktné informácie

 

SÍDLO A PREVÁDZKA

ŠÁVOLT s.r.o., Dolná 51, 976 33 Poniky, SK
IČO: 44767498, IČ DPH: SK2022824573

VÝROBA  (Zobraziť na mape)
Catering Party Servis, Námestie Štefana Žáryho 222, 976 33 Poniky, SK

Osobné konzultácie je potrebné dohodnúť telefonicky.

KONTAKTY

Tel.: +421 911 506 077
Mail.: catering@cateringparty.sk

 

CATERING PARTY SERVIS NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Facebook
Instagram

Doména catering.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Viac informácií nájdete v Politike cookies. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe cateringparty.sk tiež beriete na vedomie Spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.