PLÁNUJEM SPOLOČENSKÚ UDALOSŤ

Každá spoločenská udalosť je jedinečná. Každý z Vás si svoju svadbu alebo oslavu predstavuje inak. Ku každému z Vás pristupujeme osobitne a zodpovedne. Porozprávajme sa o tom, čo plánujete.

Kolektív Catering Party Servis Práca ako poslanie

Keď niekomu vkladáte do rúk svoje oslavy jedinečných príležitostí, hľadáte niekoho, kto zabezpečí všetko potrebné, aby ste sa Vy mohli venovať Vašim blízkym.

Sme to práve my, ktorí Vás zbavia starostí a dodajú Vašim chvíľam správnu atmosféru pri dobrom jedle. Sme tím mladých ľudí, plní ambícií vytvoriť z Vašej oslavy nádherné chvíle a uspokojiť Vaše chuťové poháriky jedlom, ktoré je varené s láskou pre Vás. Naše skúsenosti sú bohaté, no zostávame pokorní, neustále sa zlepšujeme a posúvame naše hranice – kvôli Vám. Pre každú udalosť máme jasný cieľ – musí byť jedinečná a pre Vás nezabudnuteľná. Práve energia mladých ľudí nás ženie vpred pripraviť pre Vás výnimočný gastronomický zážitok.

Podstatou našej spoločnosti je ostať blízko pri Vás. S našimi postupmi práce dokážeme jedlo pripraviť tak, aby bolo vždy čerstvé a chutné nech sa nachádzate kdekoľvek na Slovensku!

MIRIK

Najlepší šéf na svete!

CEO

VERONIKA

Tereza

Veronika

Martin

Náš tím

Doména catering.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Viac informácií nájdete v Politike cookies. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe cateringparty.sk tiež beriete na vedomie Spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.