PLÁNUJEM SPOLOČENSKÚ UDALOSŤ

Každá spoločenská udalosť je jedinečná. Každý z Vás si svoju svadbu alebo oslavu predstavuje inak. Ku každému z Vás pristupujeme osobitne a zodpovedne. Porozprávajme sa o tom, čo plánujete.

Súkromné oslavy Catering pre jednotlivcov

Stretnutie rodiny a priateľov pri oslave významnej udalosti, pri uzavretí manželstva, narodení dieťaťa, jubilea starej mamy, či výročia, alebo len príjemná "susedská stretávka" majú spoločných menovateľov - nezabudnuteľné dojmy. Ak plánujete oslavu z pozície nevesty, svadobného rodiča, domáceho hostiteľa alebo oslávenca, prajete si, aby bolo všetko dokonalé. Je to predsa "Váš" deň. Ak sa rozhodujete pre cateringovú agentúru, je to to najlepšie, čo môžte pre svojich blízkych urobiť.

CATERING PRE MOJU PÁRTY

Bez ohľadu na to, čo pre všetko danú príležitosť od cateringovej agentúry potrebujete a očakávate, na prvom mieste je "hladký priebeh". Personál cateringovej agentúry sa postará o všetko potrebné a Vy sa môžte venovať Vašim blízkym. Vizitkou dobre zorganizovanej oslavy je dostatok chutného a skvelo vyzerajúceho jedla, správne naštýlovaného a očakávane načasovaného. Výzdoba je v tomto prípade rovnako dôležitá, ako samotné menu. Prestieranie a téma, v ktorej duchu sa nesie daná udalosť, sú presne tie kľúčové prvky, vďaka ktorým si Vaši hostia užívajú oslavnú atmosféru. Profesionálny personál je vždy k dispozícii, rýchly a diskrétny. Ide predsa len o Vaše súkromie. Porozprávajme sa o tej Vašej párty, naplánujme a zorganizujem spolu niečo výnimočné.

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU

Tématická výzdoba

Každá udalosť je výnimočná

Plánovanie osláv na mieru

Moderné menu

Chutné a štýlové

Teplý a studený bufet, Menu, Občerstvenie

Stolovanie v exteriéri

Všetko potrebné pre čarovnú atmosféru

Párty stany, Osvetlenie, Doplnky

Profesionálna obsluha

Skúsený a diskrétny personál

Individuálny prístup, Flexibilné riešenia

Pútavé a vkusné

Dizajnovo naštýlovaný bufet je pýchou každej oslavy

Candy bar, Party menu

Všeobecne o oslavách

Cateringové služby pre jednotlivcov patria medzi vyhľadávané, obľúbené a úspešné akcie. Stretnutia v kruhu rodiny a priateľov pri výnimočných životných príležitostiach sú veľmi osobné a emočné. Majú svoju osobitú atmosférmu a každá udalosť si vyžaduje zvláštnu pozornosť. Keď vložíte dôveru do rúk cateringovej agentúry, je to predovšetkým pri týchto príležitostiach:

 

Svadby

Svadba a svadobná hostina je udalosť, na ktorú sa spomína po  celý život. Ako sa hovorí, Láska ide cez žalúdok, v tomto prípade platí dvojnásobne! Kvalitné, hlavne chutné, jedlo a dobrá atmosféra v príjemnom prostredí sú základnými piliermi každej oslavy lásky. Sme pripravení vytvoriť pre Vás svadobné menu, ktoré ešte znásobí Vašu radosť z tohto dňa.

Krsty

Narodenie dieťatka je snáď najkrajší dôvod na oslavu. Oslavná hostina po  krste je príležitosťou stretnúť sa s rodinou a privítať do nej najmladšieho člena.  Či už to bude obed u Vás doma, alebo oslava, narodenie dieťatka je jednou z najkrajších udalostí, preto by ste to mali spoločne osláviť pri dobrom jedle, ktoré pre Vás pripravíme.

Oslavy jubileí

Narodeniny, výročia, okrúhlice sú vždy významným dôvodom pre zorganizovanie rodinného stretnutia v celej paráde. Akákoľvek oslava, bez ohľadu na to, či sa koná u oslávenca, alebo na vybranom verejnom mieste, je oslavou aj vďaka stolom prehýbajúcim sa pod kilami výborného jedla, ktoré nenechá chladným ani toho najzadumanejšieho šomroša v rodine. To, ako bude Vaša oslava vyzerať, naplánujeme do poslednej čerešničky na torte. Svojim zákazníkom vždy vychádzame maximálne v ústrety a zároveň sa radi podelíme o množstvo skúseností, aby bol výsledný efekt čo najdokonalejší.

Individuálne príležitosti

Niekedy netreba špeciálnu príležitosť, možno iba trochu voľna a slnečný víkend. Mať trochu času a chuti stráviť s priateľmi a dobrými ľudmi pár vzácnych chvíľ. Pre každého hostiteľa, ktorý je unášaný vlnou rýchleho pracovného života, je príprava aj najmenšieho pohostenia vyčerpávajúcou záťažou. Často práve toto býva dôvod, že sa tieto príležitosti konajú čoraz zriedkavejšie. Možno je na čase objednať si hotový catering alebo forštu plnu dobrôt a dať priateľom príležitosť. Môžte zorganizovať záhradnú grilovačku, alebo zimné posedenie pri svelej hudbe. A ak by ste hľadali miesto, kde môžte dať do kopy rodinu a priateľov a stráviť spoločné chvíle v príjemnom prostredí, určite navštívte Dom v stráni.

Doména catering.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Viac informácií nájdete v Politike cookies. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe cateringparty.sk tiež beriete na vedomie Spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.