PLÁNUJEM SPOLOČENSKÚ UDALOSŤ

Každá spoločenská udalosť je jedinečná. Každý z Vás si svoju svadbu alebo oslavu predstavuje inak. Ku každému z Vás pristupujeme osobitne a zodpovedne. Porozprávajme sa o tom, čo plánujete.

Výzdoba a VIP servis Každá udalosť má svoje čaro

Chutné a vkusne podávané jedlo je bezpochyby prioritou dokonalej slávnosti, avšak to, čo vytvára atmosféru a dojmy, je predovšetkým výzdoba. V mnohých prípadoch "na výzdobe", ako ju zákazníci niekedy vnímajú až tak "nezáleží", ale pravdou je, že záleží. Či už je hostiteľ do poslednej nitky pánom svojej oslavy, alebo nechá odborné rozhodnutia na skúsenú cateringovú agentúru, je množstvo vecí, ktoré ho okrem jedla budú zaujímať. Ako bude vyzerať bufetový stôl? Aký servis sa použije na stolovanie? Aké farby budú mať servítky? Potrebujeme sukne na stoličky? Čím ozdobíme stoly? Kvetmi? Konfetami? Potrebujeme sviečky alebo osobitné svetlá? Kde budeme stolovať? V interiéri? Pod holým nebom? Žiadajú sa stany, girlandy alebo balóny? Má oslava tématický podtón?

Zodpovedná a precízna príprava je prvým krokom ku krásnym zážitkom. Pokojne nechajte popustiť uzdu svojej fantázii a porozprávajme sa o tom, ako bude vyzerať tá Vaša oslava.

KONTAKTOVAŤ AGENTÚRU

Servis a prestieranie

Úprava tanierov, Zdobenie pohárov

Úprava stolov a sedenia

Obrusy, Sukne, Doplnky

Tématická výzdoba

Úprava podľa druhu podujatia

Výzdoba na želanie

Kreatívne prestieranie a doplnky

Moderné bufetové stoly

Pýcha osláv a večierkov

Osvetlenie

Žiarovky, Sviečky, Fakle

Girlandy a stánky

Stolky, Bránky, Zásteny

Stolovanie v exteriéri

Párty stany

O čom sa budeme rozprávať, keď rozplánujeme Vaše podujatie

Servis a prestieranie

Typ udalosti, počet hostí, počet jedál, druh jedál a nápojov, miesto konania udalosti - to všetko môže ovplyvniť nielen rozhodnutie, aký druh servisu budete pre svoju udalosť potrebovať, ale aj to, akým spôsobom má byť servis upravený. 

Úprava stolov a sedenia

Výnimočnejšie udalosti si vyžadujú oslavnejšiu úpravu miestnosti a inventáru. Je potrebné zvážiť, či je vhodné "obliecť" stoličky, aké obrusy, obrúsky, servítky, stojany, držiaky, svietniky, prebaly sú pre danú príležitosť vhodné. Akým spôsobom bude usporiadané sedenie alebo či nejde o udalosť, kedy sa o sedení neuvažuje.

Tématická výzdoba

Špeciálne príležitosti sú hostiteľsky dobre zvládnuté, ak téma vypovedá o charaktere udalosti. Halloweenska párty sa nezaobíde bez pavúkov a tekvičiek, k Silvestrovskej párty sa hodia konfetové hviezdičky, krstiny vo farbe pre chlapčeka alebo pre dievčatko. Kvetinová výzdoba musí tiež vypovedať o type oslavy, aj samotné kvety sú nositeľnmi informácií. Tématická výzdoba je pri plánovaní pohostenia základným štandardom.

Výzdoba na želanie

Kreatíve sa medze nekladú, niektoré oslavy majú svoj špecifický podpis. Plánujete tradičnú farmársku svadobnú hostinu? Poľovnícku recepciu? Vegánsku grilovačku? Remeselné trhy? Stretnutie fanúšikov Elona Muska pri príležitosti výročnice Hviezdnych vojen? K špeciánej atmosfére prispeje aj nepatrný detail, Vaši hostia budú očarení.

Moderné bufetové stoly

Spôsob úpravy bufetového stolu patrí medzi veľmi dôležité prvky plánovaného cateringu. Bufetový stôl by mal hostí magicky priťahovať, jedlá musia byť upravené a uspriadané tak, aby očarili už na pohľad, dostupné, jednoduché na samoobsluhu. Záleží aj na podávaní jedál - kreatívne misky, dózičky, lyžičky či držiaky. A nesmieme zabúdať na tému udalosti. Vo všeobecnosti platí, že "ako prvé oči jedia...".

Osvetlenie

Ak sa podujatie blíži k neskorému popoludniu a večeru, alebo ak sa koná v miestnosti s menším prístupom denného svetla, je vhodné uvažovať o osvetlení. Štandardom je osvetlenie párty stanov, podsvietenie bufetových stolov, dotvorenie atmosféry sviečkami alebo svietnikmi na stoloch. K dokonalej romantike v exteriéri môžu počas letných večerov prispieť horiace fakle, či petrolejové lampy.

Girlandy a stánky

Oslavy na špeciálnych miestach sa nezaobídu bez doplnkových stolčekov, bráničiek alebo zástien. Pri svadbách sú obľúbené girlandy a balónové brány. Často si oslava pýta rečnícky pult alebo miesto pre vystúpenie hostí. Niektoré stretnutia sa nesú v duchu rokovaní v úzkom kruhu, vtedy je vhodné rozložiť rautové stolky pár metrov od seba. Alebo len niekde potrebujete "posadiť" hudbu.

Stolovanie v exteriéri

Počasie sa nedá kúpiť. Párty stany sú najlepšou voľbou, ak organizujete oslavu v exteriéri. Nie je to len ochrana pred silným slnkom, alebo prístrešok v prípade, že sa nebo rozplače. Niekedy sú párty stany dobrým styčným bodom, aby prítomní vedeli, kde sa nachádza bufet.

Doména catering.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Viac informácií nájdete v Politike cookies. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe cateringparty.sk tiež beriete na vedomie Spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.