PLÁNUJEM SPOLOČENSKÚ UDALOSŤ

Každá spoločenská udalosť je jedinečná. Každý z Vás si svoju svadbu alebo oslavu predstavuje inak. Ku každému z Vás pristupujeme osobitne a zodpovedne. Porozprávajme sa o tom, čo plánujete.

Špeciálne balíky Vieme, čo Vás baví

Niektorým ponukám sa darí stále viac. Mnohé ste si obľúbili, mnohé osvedčil čas. Ak váhate, a neviete, kde začať, možno Vás inšpirujú naše špecialitky.

Foršta plná dobrôt

Táto kráľovná už na pohľad nenechá jedny chuťové bunky chladnými.
Plánujete malú či veľkú oslavu, stretnutie s rodinou a priateľmi na chate, grilovačku, či Garden party? S Forštou plnou dobrôt ako hostiteľ zaručene zabodujete. Voňavá, šťavnatá, oku lahodná, z výberových surovín.

Napíšte nám, radi Vám vyhotovíme nezáväznú ponuku.

Raw Candy Bar

Oslava, ktorá má štýl.
Ťažké a presladené zákusky mnohokrát zostanú v sladkom kútiku akurát tak ako rekvizita. Ak chcete očariť hostí, odporúčame exkluzívny RAW CANDY BAR. Svieže a chutné zákusky, plné šťavy a ovocia, kreatívne a krásne určite neostanú bez pochvaly.

Napíšte nám, radi Vám vyhotovíme nezáväznú ponuku.

Doména catering.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Viac informácií nájdete v Politike cookies. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe cateringparty.sk tiež beriete na vedomie Spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.