PLÁNUJEM SPOLOČENSKÚ UDALOSŤ

Každá spoločenská udalosť je jedinečná. Každý z Vás si svoju svadbu alebo oslavu predstavuje inak. Ku každému z Vás pristupujeme osobitne a zodpovedne. Porozprávajme sa o tom, čo plánujete.

Povedali o nás Na Vašom názore záleží!

Keď organizujete podujatie, oslavu, bez ohľadu na to, či je viac pracovná, alebo viac rodinná a osobná, chcete, aby bolo všetko tip top. V plnej miere dôverujete cateringovej agentúre, úzko komunikujete, veľa vecí nechávate úplne v jej kompetencii. Pri tejto spolupráci si vytvárate s kolegami z cateringu vzťah, ktorý po  dobre zvládnutej akcii môže byť pracovne priateľskejší, než by ste čakali.

Na vašu spätnú väzbu zväčša nemusíme dlho čakať. Prvé podnety prichádzajú už počas prípravných prác, intenzívnejšie ich vnímame od hostí, (reč tela a mimika tváre prezradí viac ako jazyk). A potom záverečná - "feedback live". Spokojný hostiteľ a očarení hostia sú pre nás najlepšou odmenou. A samozrejme aj hostiteľ, ktorý sa k nám v budúcnosti vracia, buď osobne, alebo cez odporúčanie.

Povedali ste nám mnoho vecí, ktoré hrejú na duši. So súhlasom našich klientov sa s Vami v tejto sekcii o niektoré z nich radi podelíme.

Už čoskoro...

Doména catering.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Viac informácií nájdete v Politike cookies. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe cateringparty.sk tiež beriete na vedomie Spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.