PLÁNUJEM SPOLOČENSKÚ UDALOSŤ

Každá spoločenská udalosť je jedinečná. Každý z Vás si svoju svadbu alebo oslavu predstavuje inak. Ku každému z Vás pristupujeme osobitne a zodpovedne. Porozprávajme sa o tom, čo plánujete.

Typy podujatí Kedy objednať služby cateringovej agentúry

Na príležitosti pre oslovenie cateringovej agentúry narážame v rýchlom modernom svete v každej oblasti spoločenského, rodinného a pracovného života. Nezáleží na tom, či organizujeme veľkolepú verejnú megapárty, vysnívanú svadbu alebo obchodné rokovanie, od ktorého máme veľké očakávania, všetky udalosti majú spoločné tri základné otázky: Ako? Kedy? a Čo budeme jesť?

Napíšte nám, čo plánujete!

Recepcie a rauty

Najbežnejšou formou spoločenských stretnutí sú recepcie. Recepcia je vo všeobecnosti menej formálnou udalosťou, ľudia sa na recepcii voľne pohybujú a nadväzujú spoločenské kontakty. Nezáleží na tom, v akú hodinu sa recepcia usporiadava - dopoludnia, popoludní či večer, je však vhodné tomuto času prispôsobiť obliekanie. Recepcia sa odohráva v stoji a len veľmi výnimočne sa objaví zopár stoličiek alebo kresiel. Väčšinou sú rozmiestnené vysoké stolíky, pri ktorých sa konzumuje. Príležitostí pre usporadania recepcie je naozaj mnoho - kultúrne a spoločenské podujatia, oslavy pracovného charakteru, firemné večierky, veľké firemné stretnutia, významné obchodné rokovania, otváracie/uzatváracie ceremónie.
Ak sa recepcia koná na obed alebo večer, pravdepodobne zabezpečí hostiteľ raut. V popoludňajších hodinách to bude zrejme len studené občerstvenie. Pri príchode na recepciu sa štandardne podáva uvítací drink. Aj napriek "neformálnemu kontextu" recepcia sama o sebe má spoločenské pravidlá, ktoré je vhodné poznať a dodržiavať. V prípade, že na recepcii sú prítomní pracovníci cateringovej agentúry, svojim profesionálnym prístupom umožňujú hostiteľovi predstaviť sa v najlepšom svetle, udržiavajú úroveň podujatia a dohliadajú na hladký priebeh a pohodlie hostí. 
Pri zostavovaní ponuky jedál pre studený bufet alebo rauty skúsená cateringová agentúra rešpektuje písané aj nepísané pravidlá a zásady, takže sa nestane, že jedlá sú príliš aromatické, sústa ťažšie prehryznuteľné, konzumácia nenarušuje ľahkú konverzáciu. Jedlá musia byť chutné, šťavnaté a čerstvé. Prístup k drinkom a jedlám pohodlný, použitý inventár správne a včas odložený.

Exteriérové eventy

Na čerstvom vzduchu chutí najlepšie. Športové podujatia, teambuildingové stretnutia, letné koncerty či kiná pod holým nebom, vždy sa nájde príležitosť rozložiť pár stolov, párty stan, porozlievať bublinky a rozložiť neodolateľný bufetový pult. Organizátor si nemusí robiť vrásky, pri správnom výbere cateringovej agentúry bude postarané o dovoz, postavenie, rozloženie, prestretie, obslúženie, odloženie, zloženie aj odvoz.

Garden party

Stretnutie kolegov z práce na utuženie vzťahov a osvieženie pracovnej morálky alebo rodinná grilovačka doma na záhrade, či na chate s priateľmi? Hostitelia sa na takúto párty pripravujú mnohé dní vopred - plánovanie, nákupy, nekonečné hodiny za kuchynským pultom a potom hory a hory použitého riadu. Možno by to šlo aj ľahšie. Stačí dohodnúť s cateringovou agentúrou, čo a kde vyložiť doma na záhrade a 80 % starostí je preč. Potom sa môžte pokojne venovať trebárs iba záhradnému grilu a hojdacej sieti. Pri tejto príležitosti sa opýtajte napríklad na Forštu plnú dobrôt.

Svadobná hostina

Svadby si vždy vyžadovali osobitnú pozornosť. Pri plánovaní svadobnej hostiny a zvažuje každý detail - všetko musí byť dokonalé a všetko musí ladiť. Každý kúsok miestnosti, ako aj každý centimeter na stole musí byť odrazom výnimočnej slávnosti. Pri svadobnej hostine viac ako inokedy záleží na maličkostiach - od farby a štruktúry servítky až po  to, na akú svetovú stranu smeruje pažítka na maslovom zemiaku. Ak zastreší svadobnú hostinu cateringová agentúra, jedlo už nie je jedinou prioritou tohto dňa. Rovnaký dôraz sa kladie na výzdobu, inventár, profesionálnosť obsluhy, načasovanie. Svadobné menu je chuťovým a dizajnovým skvostom. Candy bar musí žiariť len málo menej od nevesty. A polnočný bufet, to je kapitola sama o sebe. Vytancovaných hostí pritiahne ako magnet. A tak je to správne.

Oslavná hostina po  krste

Stretnutie príbuzných za jedným stolom na hostine po  krste patrí medzi najvýznamnejšie rodinné slávnosti. Uvítanie nového života (a niekedy aj dvoch, troch :-D) je najkrajšou zo slávnostných príležitostí. Vďaka cateringovej agentúre môže mať hostina ešte príznačnejšiu atmosféru. Výzdobu možno prispôsobiť pohlaviu narodeného dieťatka, oslava je uvoľnená, rešpektujú sa možnosti novorodičov a potrieb ich bábätiek - načasovanie, súkromie. Všetky starosti ohľadom hostiny treba zveriť do rúk pracovníkov z cateringu a venovať sa len rodine.

Oslavy

Oslavy patria medzi najčastejšie podujatia, kedy sa obraciame na dodávateľov cateringových služieb. Oslavy jubileí, životných udalostí, významných obchodných mýľnikov, osobných a kariérnych úspechov, či oslavy priateľstiev. Oslava nemá pravidlá, to ako bude oslava vyzerať, rozhoduje organizátor. Či bude otvorená a veľkolepá, alebo uzavretá a pokojná, koľko bude mať chodov jedál, či bude bufet teplý, či studený. Bude oslava tématická, alebo jednofarebná, bude potrebná obsluha, alebo to zvládne hostiteľ sám? Uskutoční sa oslava na výnimočnom mieste? Ovplyvní oslavu počasie? Porozprávajte sa o tej Vašej plánovanej oslave s našimi kolegami, a bez ohľadu na vyššie uvedené, určite vieme, že oslava bude dokonalá.

Individuálne príležitosti

Niekedy nie sú potrebné výnimočné dôvody ani dôvody na oslavu, len je vhodné zabezpečiť na konkrétnu udalosť občerstvenie. Najjednoduchšie je v tejto situácii osloviť cateringovú agentúru. Jedlo bude privezené v správnej chvíli, čerstvé, zabezpečený dostatočný a vhodný inventár. Hladný žalúdok unavuje myseľ, po  ľahkom občerstvení je svet vždy o niečo pozitívnejší, starosti o niečo menšie a riešenia o niečo ľahšie. Tešíme sa na spoluprácu.

Doména catering.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Viac informácií nájdete v Politike cookies. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe cateringparty.sk tiež beriete na vedomie Spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.